मुख्य समाचार

कालिञ्चोक गाउँपालिकाका कर्मचारी सवार स्कारपियो दुर्घटना – TSHOROLPA.COM

[mashshare]
◾️ सन्देश कोइराला
◾️शुक्रबार,६ मङ्सिर
  दोलखाको कालिञ्चोक गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सहित गाउँपालिकाका कर्मचारी सवार स्कारपियो दुर्घटना हुँदा पाँच जना घाईते भएका छन् । दुर्घटनामा परि गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नवराज ओली, कानुनी सहजकर्ता राजेन्द्र श्रेष्ठ, कर्मचारीहरु राम ओली, सरीता ओली र खड्ग थामी घाईते भएका हुन् । दुर्घटनामा परि घाईते भएका श्रेष्ठ, थामी र सरिता ओलीको सदरमुकाम चरिकोटस्थित प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रमा उपचार भईरहेको छ भने दुई जना सामान्य घाईते भएको दोलखा प्रहरीले जनाएको छ ।
सिंगटीबाट चरिकोटतर्फ आउँदै गरेको कालिञ्चोक गाउँपालिकाको बा २ झ ४३५९ नम्बरको स्कारपियो आज दिउँसो कालिञ्चोक गाउँपालिकाकै सोती बजार नजिकै दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दोलखाका प्रहरी प्रवक्ता, प्रहरी निरिक्षक रेशम बोहराले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार स्कारपियो स्टेरिङ लक भएर दुर्घटनामा परेको हो । दुर्घटनामा परेको स्कारपियो गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ओली आँफैले चलाएका थिए
। दुर्घटनामा परि गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नवराज ओली, कानुनी सहजकर्ता राजेन्द्र श्रेष्ठ, कर्मचारीहरु राम ओली, सरीता ओली र खड्ग थामी घाईते भएका हुन् । दुर्घटनामा परेको स्कारपियो गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ओली आँफैले चलाएका थिए । ओली केही दिन अघि मात्रै विगु गाउँपालिकाबाट सरुवा भएर कालिञ्चोक गाउँपालिकामा आएका हुन् । ओली केही दिन अघि मात्रै विगु गाउँपालिकाबाट सरुवा भएर कालिञ्चोक गाउँपालिकामा आएका थिए । प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ओली सरुवा भई आएर कार्यभार सम्हालेको दुई दिन नवित्दै दुर्घटनामा परेका हुन् । कालिञ्चोक गाउँपालिका करिव एक महिना प्रमुख विहिन भएपछि ओली बुधबार मात्रै कालिञ्चोक गाउँपालिकाको कार्यालय हाजिर भएका थिए । ६ मंसिर, २०७६

 

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close