मनोरन्जन

चलचित्र निर्देशक माधवराज खरेलको हाम्रो साझा हिमाल’ सार्वजनिक

[mashshare]

चलचित्र निर्देशक माधव खरेलको रचना तथा निर्देशन रहेको स्वदेश गीत ‘हाम्रो साझा हिमाल’ सार्वजनिक भएको छ । पुर्व स्वास्थ्य मन्त्री निक्ष शमसेर जवराको प्रमुख आतिथ्यतामा गीतको भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो । कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि जवराले यस्ता किसिमका गीतहरुले नेपाली मौलिक संस्कृतिको जगेर्ना गर्नमा मद्दत पुग्ने बताए ।

पुर्ण राई, पसुपती ताम्राकार, कौशल राज खड्का, अस्मिता श्रेष्ठ, सम्झना श्री र विश्वास पराजुलीको स्वर रहेको गीतको भिडियोमा माधवराज खरेल, श्रीदेव भट्टराई, कमला जोशी, दीर्घराज जोशी, विश्वास पराजुली, पुर्ण राई, राजेन्द्र पुरी, अमन श्रेष्ठ, रोशन पोखरेल, सन्चबहादुर राई लगायतका कलाकारलाई देख्न सकिन्छ ।

राजन खरेलको छायाँकन तथा सम्पादन रहेको गीतमा कृष्ण के.सी.को ऐरेञ्ज रहेको छ । गीतका परिकल्पनाकार पुष्कर नेपाल रहेका छन् ।

साझा हिमाल गीतले नेपाल र नेपालमा रहेका अग्ला हिम श्रृङ्खलाहरु सम्पुर्ण विश्वको लागी गौरव तथा सानको विषय रहेको र एउटा नेपाल र नेपालीको मात्रै नभएर धर्तीमा बसोबास गर्ने सम्पुर्णको मानव जातीको हिमाल रहेको भन्दै यसको बर्णन गरेका छ । गीतको भिडियोलाई पिमनेपालको युट्युव मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ ।

 

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close