Uncategorized

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी एमालेका वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाई भेट्न डल्लुमा

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी एमालेका वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाई भेट्न डल्लुमा

[mashshare]

सातोमी बज्राचार्य

चैत २१ काठमाडौं ,राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाईआज भेट्न उनकै निवास डल्लुमा पुगनु भएको छ।राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी खनालबीच समसामयिक विषयमा कुराकानी भएको स्रोतले जानकारी दिएको छ ।

‘इतिहासविद् महेशराज पन्तको घरमा जाने क्रममा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीज्यूले त्यहीबेला एमालेका वरिष्ठ नेता झलनाथ खनालसँग पनि भेटघाट गरौं भनेर हो भेट भएको’, स्रोतले बताएको छ।पछिल्लो समय एमालेभित्रै विवाद भइरहेको बेला राष्ट्रपतिले खनाललाई भेट्नु अर्थपूर्ण रहेको सबैको बुझाइ छ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close