मुख्य समाचारसमाचार

महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाको सफलता : दुई हप्तामै चोरिएका २७ मोटरसाईकल बरामद

महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाको सफलता : दुई हप्तामै चोरिएका २७ मोटरसाईकल बरामद

[mashshare]

मनोज जंग कार्की
काठमाण्डु – महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले पछिल्लो समयमा अर्को सफलता हात पारेको छ । सादा पोसाकमा खटिने ट्राफिक प्रहरीको टोली विशेष सक्रियताका साथ परिचालन गरेसँगै चोरी भएका २७ वटा विभिन्न मोटरसाइकल दुई हप्तामै खोजतलास गरि बरामद गर्न सफल भएको छ ।

उपत्यकाको आसपासका विभिन्न स्थानमा चोरी भएको मोटरसाइकलहरू बरामद गरी महाशाखाले आज एक कार्यक्रमका गर्दै सम्बन्धित सवारी धनीलाई जिम्मा उक्त मोटरसाइकल जिम्मा लगाएको छ । ट्राफिक महाशाखाले सुराकी र बिशेष सुचना मार्फत टोली परिचालन गरि मोटरसाईकल वरामद गरेको हो ।

ट्राफिक महाशाखाबाट सादा पोसाकमा खटिएको ट्राफिक टोलीले उपत्यकाको जोरपाटी, जगाती, काँडाघारी, माछापोखरी, गोकर्णेश्‍वर, बुढानिलकण्ठ, टोखा, नयाँ बसपार्कका साथै उपत्यकासँग सिमाना जोडिएका नुवाकोट, धादिङ र मकवानपुर जिल्लाका बिभिन्न स्थानहरुबाट यी मोटरसाईकलहरु बरामद गरेको एसएसपी जनक भट्टराईले अनलाइन खबरलाई जानकारी दिनु भएको छ ।

हाम्रो टोलीले उपत्यका आसपासको ईलाकामा सूचना संकलन गरि अपरेसनमा गई मोटरसाइकलहरु बरामद गर्द्छन, चोरीमा संलग्न मानिसहरुलाई पक्राउ गरी आवश्यक कारबाहिका लागी विभिन्न प्रहरी बृत्तमा पठाउने गरेका छौं । फेला परेका र बरामद गरेका मोटरसाइकलकहरु सम्बन्धित धनीलाई सम्पर्क गरि बुझाउने काम गरेका उहाले बताउनु भयो।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close