मुख्य समाचारसमाचार

सरकार र विप्लव बीच तीन बुँदे सहमति,राजनीतिक क्रियाकलापहरु शान्तिपूर्ण रुपमा सञ्चालन गर्ने

सरकार र विप्लव बीच तीन बुँदे सहमति,राजनीतिक क्रियाकलापहरु शान्तिपूर्ण रुपमा सञ्चालन गर्ने

[mashshare]

काठमाण्डाै – सरकार र नेत्र विक्रम चन्द विप्लवबीच तीन बुँदे सहमति भएको छ । बालुवाटारमा भएको वार्ताका क्रममा आज सहमति गरेको हो ।

विप्लवले आफ्ना सबै राजनीतिक विषयहरुको समाधान संवादका माध्यमबाट गर्ने आफ्ना सबै राजनीतिक क्रियाकलापहरु शान्तिपूर्ण रुपमा सञ्चालन गर्ने सहमतिमा उल्लेख छ । सरकारकातर्फबाट विप्लवमाथि लगाएको प्रतिबन्ध हटाउने, पक्राउ परेका विप्लवका सम्पूर्ण कार्यकर्ता रिहाइ र मुद्दा खारेजी गर्ने सहमति रहेको छन् ।

सरकार र विप्लव सहमतिको विस्तृत विवरण भोलि दिउँसो २ बजे सार्वजनिक गरिने भएको छ । आज भने संयुक्त विज्ञप्ति निकालेर सहमति भएको बारे जानकारी दिने बताएको छ ।सरकारी वार्ता टोलीका संयोजक एवम् गृहमन्त्री रामबहादुर थापा र विप्लव समूहको वार्ता टोली संयोजक एवम् प्रवक्ता खड्कबहादुर विश्वकर्माले विज्ञप्तिमा हस्ताक्षर गर्नु भएको छ ।

हिजो पहिलो चरणको औपचारिक वार्ता सरकार र नेत्र विक्रम चन्द विप्लव समूहबीच भएको थियो । वार्ताका लागि सरकारले गृहमन्त्री रामबहादुर थापाको नेतृत्वमा दुई सदस्यीय सरकारी वार्ता टोली रहेको थिए । सरकारसँग वार्ताका लागि सर्त र एजेण्डासहित खड्कबहादुर विश्वकर्माको नेतृत्वमा विप्लव समूहकाे वार्ता टोली गठन भएको छ । सरकारले विप्लव समूहलाइ २०७५ सालको फागुन २८ गतेदेखि विभिन्न आपराधिक गतिविधिमा संलग्न भएको भन्दै प्रतिबन्ध लगाएको थियो ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close