Uncategorized

सोलुखुम्बु थुलुङदुधकोशी र माप्यदुधकोशी जोड्ने कायखेत मोटरेबल पुलको सिलन्यास।

सोलुखुम्बु थुलुङदुधकोशी र माप्यदुधकोशी जोड्ने कायखेत मोटरेबल पुलको सिलन्यास।

[mashshare]

काठमाडौँ २३ /सोलुखुम्बु जिल्लाको माप्यदुधकोशी गाउँपालिका र थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका जोडने कायखेत मोटरेबल पुलको शिलन्यास गरिएको छ /माप्यदुधकोशी ६ र थुलुङ दुधकोशी ७ को सिमानामा पर्ने दुधकोशी नदिमा निर्माण हुन लागेको उक्त पुलको सोमबार शिलन्यास गरिएको हो/

सोलुखुम्बुका संघीय सांसद हेम कुमार राई (सुरवीर), प्रदेश सांसद एवम् नेकपा प्रदेश १ संसदीयदलका प्रमुख सचेतक बुद्धि कुमार राजभण्डारी र प्रदेश सांसद उत्तम कुमार बस्नेतले सोमबार पुलको शिलन्यास गर्नुभएको थियो नेकपा जिल्ला कमिटी सदस्य गणेश कुमार राईले च्छोरोल्पा अन्लाइन खबरलाइ जानकारी दिनुभयोको छ /

करिब साडे पाँच करोडको लागतमा निर्माण हुने पुलका लागी संघीय सरकार स्थानीय पुर्वधार विकास साझेदारी कोषको १ करोड १० लाख, प्रदेश सांसद कोषको ५० लाख, प्रदेश सरकारको २ करोड र अपुग रकम माप्यदुुधकोशी गाउँपालिकाले बेहोर्ने सहमती भएको छ /

पुलको निर्माणको जिम्मा जलप नेपाल कन्ट्रक्सनले पाएको छ । पुल निर्माण पछि अति बिकट छुट्टै टापुको रुपमा रहेको वडा नम्बर ६ र ७ का नागरिकहरु प्रत्यक्ष लाभान्वित हुनका साथै पर्यटकिय क्षेत्र मेरापिक जान पनि छोटो र उपयुक्त मार्ग पर्ने बताइएको छ /

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close