समाचार

मोरङमा हतियार सहित एकजना पक्राउ

[mashshare]

मङ्सिर ७,बिहिबार । मोरङमा विभिन्‍न हतियारसहित १ जना पक्राउ परेका छन् ।उर्लाबारी नगरपालिका ६,बाट ताप्लेजुङ फाम्वाङ्लुङ गाउँपालिका वडा न- २ का ३२ वर्षीय पेम्वा शेर्पालाई १ थान पेस्तोल, ३ राउन्ड गोली र १ थान म्याग्जिनसहित प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

इलाका प्रहरी कार्यालय उर्लाबारीबाट खटिएको प्रहरीले जाँच गर्ने क्रममा शेर्पाले झोलाभित्र लुकाइ राखेको अवस्थामा उक्त हतियार फेला पारी उनलाई पक्राउ गरेको प्रह्रारीले बताएको छ ।

Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close