समाचार

बालिका बलात्कार गरि फरार भएका एक युवक पक्राउ

[mashshare]

प्रहरीले एक बालिकालाई बलात्कार गर्ने १ जनालाई पक्राउ गरेको छ।महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोटको टोलीले चन्द्रागिरि नगरपालिका वडा नम्बर २ बसुण्डोलमा १४ वर्षीय बालिकालाई बलात्कार गर्ने हुम्ला ताजाकोट गाउँपालिका वडा नम्बर-२ का २३ वर्षीय सुरेश लोहारलाई मङ्गलबार पक्राउ गरेको हो ।

महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोट वृत्तका अनुसार बसुण्डोलस्थित अर्जुन सुवेदीको जग्गामा बनाएको टहरामा बालिकालाई बोलाएर जबर्जस्ती करणी गरेको अनुसन्धानमा खुल्न आएको जानकारी दिएको छ। मङ्सिर १ गते सोमबार घटना घटे पनि लोहार फरार रहेका थिए। पक्राउ लोहारलाई करणीसम्बन्धी कसुरमा अनुसन्धान भइरहेको महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोटले बताएको छ

Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close