समाचार

बर्दिवासमा ट्यांकरले मोटरसाइकल लाई ठक्कर दिंदा एकजनाको मृत्यु

[mashshare]

मङ्सिर ३ /
पुर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत महोत्तरी जिल्लाको बर्दिवासमा बुधबार बिहान तेल बोकेको ट्याङ्करले ठक्कर दिँदा मोटरसाइकलमा सवार एक जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा सिन्धुलीको तीनपाटन गाउँपालिका–१० बस्ने २६ वर्षीय आशालाल परियार रहेका छन ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीका अनुसार दुर्घटनामा मोटरसाइकलमा सवार २ जना मध्ये १ जनाको मृत्यु भएको हो भने एक जना घाइते भएकाको अबस्था सामान्य रहेको छ ।बुधबार बिहान तेल बोकेर पूर्वबाट पश्चिमतर्फ जाँदै गरेको ना ७ ख ३५२१ नम्बरको ट्याङ्करले बर्दिबासमा ग९प५३२१ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा दुर्घटना भएको हो ।ट्याङ्करको ठक्करबाट गम्भीर घाइते आशालाललाई उपचारका लागि बर्दिबासस्थित शुभस्वस्तिक अस्पतालमा लगिएकामा त्यहीँ मृत्यु भएको थियो ।ठक्कर दिने टयाङ्कर र चालकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close