मुख्य समाचारसमाचार

स्कारपियो दुर्घटना ,घटनास्थलमै ५ जनाको मृत्यु

[mashshare]

उदयपुर भदौरेमा गए राति बा २० च ७१७१ नम्बरको स्कारपियो दुर्घटना हुँदा ५ जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ।
गए राति १ बजे कटारी नगरपालिका-१४ स्थित सिद्धिचरण राजमार्गबाट करिब ९ सय मिटर तल स्कारपियो खस्दा ५ जनाको मृत्यु भएको हो।दुर्घटनामा चालकसहित ३ जना घाइते छन्। स्कारपियो भारतबाट ओखलढुंगा आउँदै गर्दा दुर्घटनामा परेका हुन्।

घटनास्थलमा प्रहरी पुगेको र घाइतेको कटारी अस्पतालमा उपचार भइरहेको उदयपुर प्रहरी बताएको छ।घाइते चालकका अनुसार ब्रेक फेल भएर स्कारिपयो दुर्घटना भएको प्रहरीले बताएको छ।उदयपुर प्रहरीको अनुसार उनीहरू दसैं मनाउन घर फर्कंदै गरेको देखिएको , भारतबाट चालकसहित ७ जना आएको र कटारीबाट उक्त स्कारपियोमा एक जना चढेको देखिएको र उनीहरु एकै ठाउँका दुई परिवारका हुन सक्ने बताएको छ।

 

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close