समाचार

धरानमा कोरोना संक्रमित २ जनाको मृत्यु

[mashshare]

धरानमा थप २ कोरोना संक्रमित को मृत्यु भएको छ। होम आइसोलेसनमा बसेका धरान उपमहानगरपालिका ९ का कोरोना सङ्क्रमितको बुधबार राति मृत्यु भएको छ , ५८ वर्षीय व्यक्तिलाई थप उपचारका लागि बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान लगिएको थियो ।अस्पताल पुर्‍याइएको केही समयमै राति साढे ११ बजे उनको मृत्यु भएको अस्पतालले जानकारी दिएको छ । उनलाई आठ-दश दिनदेखि ज्वरो आए पनि तीन दिनअघि मात्र रिपोर्ट पोजेटिभ आएको थियो ।

त्यस्तै प्रतिष्ठानमा उपचाररत तेह्रथुम दाङपा १ का ४९ वर्षीय एक पुरुषको पनि बुधबार राति मृत्यु भएको प्रतिष्ठानकाले जानकारी दिएको छ । उनलाई असोज २५ गते प्रतिष्ठानमा भर्ना गरिएको थियो । असोज २६ गते कोरोना पोजेटिभ भएपछि उनलाई कोभिड अस्पतालमा उपचार भइरहेको थियो ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close