Uncategorized

प्रतिनिधिसभा सदस्य सानु पहाडीको निधन

[mashshare]

प्रतिनिधिसभा सदस्य सानु शिवा पहाडीको उपचारका क्रममा आज (बुधबार) निधन भएको छ । लामो समयदेखि मिर्गौला र मुटुको समस्याबाट पीडित प्रतिनिधिसभा सदस्य पहाडीको उपचारकै क्रममा काठमाडौं मेडिकल कलेजमा निधन भएको हो ।

 

दुवै मिर्गाैलाले काम गर्न छाडेपछि उनको केही समयअघि मिर्गौला प्रत्यारोपण गरिएको थियो । नेकपाबाट समानुपातिक निर्वाचनबाट प्रतिनिधिसभामा प्रतिनिधित्व गर्ने पहाडी २०३६/०३७ सालदेखि नै विद्यार्थी आन्दोलन र सांस्कृतिक अभियानमा सहभागी भएकी थिइन् ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close