समाचार

छुरा प्रहार गरि ८ बर्ष देखि लुकिछिपी भागेका प्रतिवादी पक्राउ

[mashshare]

 राज तिमल्सिना (काभ्रे संवादाता)-

 

बनेपा । ईलाका प्रहरी कार्यलय बनेपाले छुरा प्रहार गरी ८ बर्ष पहिलेदेखि लुकिछिपि भागेका प्रतिबादिलाई समाउन सफल भएको छ । काभ्रेपलाञ्चोक जिल्लाको बेथानचोक गाँउपालिकाका २३ बर्षिया सुवास सुनारले साँस्कृतिक कार्यक्रमको समाप्तिपछि १८ बर्षिया एन्जल तामाङलाई कुटपिट गरी छुरा प्रहार गरी फरार भएका थिए ।

८ बर्षपछि गोप्य सूचनाका आधारमा ईलाका प्रहरी कार्यलय बनेपाका प्रहरी निरिक्षक योगेन्द्र तिमिल्सिनाको अगुवाईमा भक्तपुरको ठिमि नगरपालिका वडा नं. ९ मा लुकेर बसेको अवस्थामा समातिएका हुन् । निजलाई कानुन बमोजिम कार्बाहिका लागि सम्मानित जिल्ला अदालतमा पठाईसकेको ईलाका प्रहरी कार्यलय बनेपाका प्रहरी प्रमुख तिमिल्सिनाले जानकारी दिनु भयो । आफ्नो कार्यकालमा धेरै कार्यमा सफल तिमिल्सिनाको यो अर्को ऐतिहासिक कार्य समेत हो

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close