Uncategorized

कान काटेर गहना लुटपाट

कान काटेर गहना लुटपाट

[mashshare]

कान काटेर गहना लुटपाट

पूर्वी नवलपरासीको कावासोती जंगलमा लुटेराले एक महिलाको दुवै कान काटेर गहना लुटेको छन । आइतबार बिहान कावासोतीस्थित बुढौली कुनाको जंगलको बाटो हुँदै कावासोती बजार आउँदै गरेकी तुलसी पौडेलको गहना लुटिएको हो ।तुलसीका श्रीमानका अनुसार कान काटेर २ वटा ठूला मडहरी लुटेका हुन् ।

उनको टाउकोमा पनि चोट लागेको छ । तुलसीको कावासोतीस्थित नवलपुर अस्पतालमा उपचार भइहरेको छ । प्रहरीले लुटेराको खोजी भइरहेको जानकारी दिएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close