समाचार

ललितपुरका ३ नगरका तिन मेयरलाइ नै कोरोना सङ्क्रमण

सुनिता खडका(ललितपुर संवादाता)

[mashshare]

विश्वभर महामारी को रुप लिएको कोरोनाले ललितपुरका ३ ओटा नगर का नगरप्रमुखहरुलाई कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ। ललितपुर महानगरपालिकाका मेयर चिरिबाबु महर्जन, गोदावरी नगरपालिकाका मेयर गजेन्द्र महर्जन र महालक्ष्मी नगरपालिकाका मेयर रामेश्वर श्रेष्ठ ३ जना मेयर हरुमा कोरोना पोजेटिभ देखा परेको हो ।

२०७७-०६-०९ गते शुक्रवार गरिएको परीक्षणको साँझनै आएको रिपोर्टले मेयर रूलाई कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको हो । संक्रमित मेयर हरु आ-आफ्नै घरमा होम आइसोलेसनमा बस्नु भएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close