समाचार

भुत भगाउने भन्दै अनुहार मा पन्यु तताएर डाम्ने पक्राउ

भुत भगाउने भन्दै अनुहार मा पन्यु तताएर डाम्ने पक्राउ

[mashshare]

भूत भागाउने भन्दै १२ वर्षीया बालिकालाई पन्यू तताएर डाम्ने बाजुरा घर भई चोभार बस्ने २६ वर्षीय किशोर शाहीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । बाजुराका १२ वर्षीया बालिका प्रमिला शाहीलाई भूत लागेको भन्दै पन्युले डामेको आरोपमा किशोर शाहीलाई चोभारबाट महानगरीय प्रहरी वृत्त कीर्तिपुरले पक्राउ गरेको हो ।

असोज १ गते बालिका सामान्य बिरामी भएपछि किशोरले भूत लागेको भन्दै पन्यूले डाम्नुपर्ने बताएपछि चारपटक सम्म पन्यूले डामेका थिए । पन्युले डामेपछि बालिकाको ४ प्रतिशत अनुहार जलेको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँले जानकारी दिएको छ ।

कीर्तिपुर अस्पतालमा उपचारपछि पीडित बालिका डिस्चार्ज भएको जानकारी प्राप्त भएको छ । किशोर शाही चोभारमा रंगरोगनको काम गर्दै आइरहेका र पक्राउ परेका शाहिमाथि अनुसन्धान भइरहेको जानकारी प्राप्त भएको छ। 

Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close