मनोरन्जन

‘गरिबीको झोला’ दशैँ कोशेली लिएर आए प्रकाश र एलेन

>संदेश कोइराला

[mashshare]

”गरिबीको झोला” दशैँ बिशेष लोकदोहोरी गित प्रकाश समिर को अफिसियल युटूब च्यानल ( Prakash Samir ) बाट सार्बजनिक भएको छ।गरिबीको कारण साउको ऋण बाट पिल्सिएर खाडी मुलुक बिदेशिनुको बाध्यता र कोरोना बाट प्रभावित खाडी मुलुकमा समस्या मा रहेका लाखौ नेपालि युवा मा समर्पित गर्दै उक्त गित असोज ३ गते शनिबार सार्बजनिक गरिएको हो। मा सफलता बटुल्दै आइरहेका पत्रकार ,सामाजिक अभियन्ता ,कलाकार प्रकास समिर को शब्द रहेको उक्त गीतमा स्वर र ,निर्देशन प्रकाश समिर र लोकप्रिय गायिका शान्ति श्री परियार को रहेको ।सांगीतिक क्षेत्र मा नव प्रवेशी एलेन घिमिरे को संगीत गरेको गीतमा घिमिरे ले सह- निर्देशन गरेका छन्।

अभिनय क्षेत्र मा चर्चित रन्जिता गुरुङ्ग र गीतको आफ्नै शब्द ,गायक प्रकाश समीरको अभिनय रहेको छ। लुमिनोस पोष्टवर्क ले दृश्य निर्माण गरेको गीतमा करन चैसेर को छायांकन, मनोज कार्की ले सम्पादन , मिक्सिंग खडक बाजुराली ,एरेञ्ज बिनोद बाजुराली को रहेको छ ।
गीतले राम्रो बजार लिने बिश्वास गरिएको छ।

भिडियो हेर्न लिंक  – https://youtu.be/TunDmPzcZIU

 

 

Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close