मुख्य समाचार

कोरोना सक्रमित मध्यपुर थिमिका ७४ बर्षीय पुरुषको मृत्यु

[mashshare]

मध्यपुर थिमि नगरपालिका का ७४ वर्षीय कोरोना भाइरस संक्रमित पुरुषको वीर अस्पतालमा मृत्यु भएको छ। मध्यपुर थिमि नगरप्रमुखका अनुसार ७ दिनअघि कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भइ होम आइसोलेसनमा बसेका ती पुरुषको श्वासप्रश्वासमा समस्या भएपछि तीन दिनअघि वीर अस्पताल लगिएको थियो ।

वीर अस्पतालमा उपचारकै क्रममा ती पुरुषको आज मृत्यु भएको जनाइएको छ । मृतकको परिवारका ७ जना सदस्यमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको र उनीहरु होम आइसोलेसनमै रहेका छन् ।

Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close