Uncategorized

एमसीसी अनुमोदनका लागि संसदमा पेस गर्ने विषयमा सत्ता गठवन्धन सहमत

एमसीसी अनुमोदनका लागि संसदमा पेस गर्ने सहमति

[mashshare]

८-फागुन/ अमेरिकी सहयोग परियोजना एमसीसी संसदमा पेस गर्ने विषयमा सत्ता गठबन्धनमा सहमति भएको छ । आईतबार बिहान प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको गठबन्धनको बैठकमा एमसीसी संसदमा पेश गर्ने सहमति भएको हो ।

पत्रकारहरुसँग कुरा गर्दै सरकारका प्रवक्ता ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्कीले भने, ‘अब सडकमा होइन, संसदमा गहन रुपमा छलफल हुन्छ । एउटा निष्कर्षमा पुग्ने कुरा यहाँहरुलाई अवगत गराउन चाहन्छु ।’ संसदमा टेबल हुने बताएको छन् ।संसदमा टेबल हुन्छ ।
जे हुन्छ, त्यसपछि हुन्छ,’ उहाले भने ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close