मुख्य समाचारसमाचार

वरिष्ठ हाँस्य कलाकार शम्भुराज थापा ‘बखते’को निधन

वरिष्ठ हाँस्य कलाकार शम्भुराज थापा ‘बखते’को निधन

[mashshare]

काठमाडौं ५ भदौ ।विश्व महामारीको कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) “तेस्रो लहर सगै संक्रमणवाट वरिष्ठ हाँस्य कलाकार शम्भुराज थापा ‘बखते’ को निधन भएको छ । नेपाली हाँस्य टेलिशृङ्खला हल्का चर्चित कलाकार ‘बखते’ को उपनाम कलाकार थापाको शनिबार विहान ४ः४० बजे पाटन अस्पतालमा उनको निधन भएको पारिवारिक स्रोतले अनलाइन खबरलाई जानकारी दिएको छन् ।

कोरोना सक्रमित भएपछि दुई साताअघि शम्भुराज थापालाई पाटन अस्पताल उपचारको लागी भर्ना गरिएको थियो । स्वास्थ्यमा झन् जटिलता देखिदै आएपछि भेन्टिलेटरमा राखेर उहाको उपचार भइरहेको थियो ।

पछिल्लो समय चर्चित नेपाली हाँस्य टेलिशृङ्खला सिरियल ‘हल्का रमाइलोमा’ बखते काका र ‘गोलमाल’मा ‘खुइलीको बा’को भूमिकामा देखिँदै आउनु भएको थापाले ‘भद्रगोल’, ‘मेरी बास्सै’ लगायत थुप्रै सिरियल, विज्ञापन चलचित्र, चलचित्रमा समेत अभिनय गर्नु भएको छ ।नेपाली टेलिफिल्म मार्फत अरुलाई कोरोनाबाट बच्न सजग र सतर्क गराउँदा आउनु भएको उहानै कोरोनाको कोरोना सक्रमिन साक्रमण बाट ज्यान गएको छ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close