मुख्य समाचारसमाचार

तत्काल नयाँ सरकार बन्ने छाँट छैन–प्रचण्ड

तत्काल नयाँ सरकार बन्ने छाँट छैन–प्रचण्ड

[mashshare]

वैशाख, १७काठमाडौं । माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डले तत्काल नयाँ सरकार बन्ने संकेत नदेखिएको बताउनु भएको छ । नयाँ सरकार गठनको लागि र एमसीसीको सम्बन्धमा प्रमुख प्रतिपक्षी नेपाली कांग्रेससँग कुनै सहमति नभएको समेत बताउनु भयो ।

हिमालय टेलिभिजनको कार्यक्रममा बोल्दै प्रचण्डले जसपाले अहिलॆ सम्म निर्णय गर्न नसक्दा तत्कालै सरकार बन्ने संकेत नदेखिएको उहाले बताउनु भएको छ । प्रचण्डले अहिले आफूले चाहेर मात्रै सरकार बन्न नसक्ने समेत बताएको छन् ।

विपक्षी दलहरुलाई समेटेर नयाँ सत्ता समीकरणको कसरत गर्दै आएका ओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डले कहिले सम्म सरकार बन्छ भन्ने प्रश्नमा प्रचण्डले ‘यसो छाँट हेर्दा त होला जस्तो छटकाट छैन जसपाले निर्णय गर्दै गर्दैन, जसपाले निर्णय नगरी प्रमुख प्रतिपक्षी नेपाली कांग्रेस तयार हुँदैन । हामी त अहिले होस् भन्ने चाहन्छौं । हामीले मात्र चाहेर त पुग्दैन ।’उहाले बताउनु भएको छ

 

 

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close