मुख्य समाचारसमाचार

काठमाण्डाै उपत्यका छाड्नेलाई दुई दिनकाे समय सतर्क रहन सर्वसाधारणलाई अपिल: सीडीओ पराजुली

काठमाण्डाै उपत्यका छाड्नेलाई दुई दिनकाे समय सतर्क रहन सर्वसाधारणलाई अपिल: सीडीओ पराजुली

[mashshare]

काठमाण्डाै १३ बैशाख – सरकारले निषेधाज्ञा गर्नुअघि काठमाण्डाै उपत्यका छाडेर घर जान चाहनेहरुका लागि दुई दिनको समय दिने जानकारी दिएको छ ।काठमाण्डाैका प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सीडीओ) कालीप्रसाद पराजुलीले कोभिड सङ्क्रमणको स्थिति गम्भीर हुदै गैरहेकोले कम्तीमा (१) एक हप्ताको लागि निषेधाज्ञा अथवा लकडाउन हुने र त्योभन्दा अगाडि दुई दिनको समय घर फर्कन चाहने लाइ समय दिइने बताउनु भएको छ ।

सोमवार काठमाण्डाै उपत्यकाका तीन वटै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीले कम्तीमा दुई दिनको समय दिएर एक हप्ताका लागि काठमाण्डाै उपत्यकामा निषेधाज्ञा लगाउन सरकारलाई सिफारिस गरेको हुन् । कुनै एक क्षेत्रलाई मात्रै बन्द गर्दा पनि सङ्क्रमणको अवस्थालाई ब्रेक गर्न नसकिने भएकाले सम्पूर्ण क्षेत्रलाई पूर्णरूपमा बन्द गराउन निषेधाज्ञा लगाउने निर्णय भएको सीडीओ पराजुलीले अनलाइन खबरलाई बताउनु भएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close