Uncategorizedमुख्य समाचारसमाचार

भक्तपुरमा बिस्केट जात्राको रथ तान्दा र मध्यरातमा ढुङ्गा हानाहान हुँदा १९ जना घाइते

भक्तपुरमा बिस्केट जात्राको रथ तान्दा र मध्यरातमा ढुङ्गा हानाहान हुँदा १९ जना घाइते

[mashshare]

काठमाण्डाै – भक्तपुरमा बिस्केट जात्राको रथ तान्दा १९ जना घाइते भएका छन् । हिजोदेखि सुरु भएको बिस्का अर्थात् बिस्केट जात्रामा भैरबको रथलाई तान्ने क्रममा रथबाट झर्दा, रथ तान्ने क्रममा र ढुङ्गा हानाहान हुँदा १९ जना घाइते भएका हुन् ।

रथलाई तान्ने क्रममा ढुङगा हानाहान भएपछि रथलाई आज बिहान मात्रै गःहिटी पुर्याइएको छ । आठ रात नौ दिनसम्म मनाइने ऐतिहासिक तथा सांस्कृतिक महत्व बोकेको बिस्काः जात्राको पहिलो दिन भैरबको रथ तान्ने क्रममा घाइते भएकाको अस्पतालमा उपचार भैरहेको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जानकारी दिएको छ । रथबाट खसेर २६ वर्षका दिपेश साँगाछें ७९ वर्षीय कृष्णगोपाल मुलगुठी घाइते भएका छन् ।

त्यस्तै रथ तान्ने क्रममा मनिष सिन्ताकल, रमेश माता, अमिक त्वायना, सुनिल भुजेल घाइते भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । अरु घाइते सुनिल नापित, नरेश श्रेष्ठ, रोजन त्वातीलगायत उपचारपछि घर फर्किएका छन् । राती ढुङ्गा हानाहान हुँदा ढुङ्गाले लागेको केहि घाइते भएका प्रहरी परिसर भक्तपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक दीपक गिरीले जानकारी दिनुभयो ।

 

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close