Uncategorized

माओवादी केन्द्रले प्रदेश १ मा सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने

माओवादी केन्द्रले प्रदेश १ मा सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने

[mashshare]

मनोज जंग कार्की

चैत,१८  काठमाण्डाै। प्रदेश १ मा नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने बताएकोछ । चैत २३ गते प्रदेशसभाको बैठक बस्नुअघि नै सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने माओवादी केन्द्र संसदीय दलका नेता ईन्द्रबहादुर आङ्बोले बताउनु भएको छ ।

मुख्यमन्त्री शेरधन राईविरुद्धको गत पुस १२ गते दर्ता भएको अविश्वास प्रस्ताव पनि फिर्ता लिने माओवादी केन्द्रले बताएको छ ।
फागुन २३ गतेको सर्वाेच्चको फैसलापछि परिस्थिति बेग्ल बेग्लै बनदै गएको छ संसद बैठकअघि सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिन्छौं,’ आङ्बोले अनलाइनखबरसँग कुरा गर्दै भन्नु भयो ‘अविश्वासको प्रस्ताव बैठकबाटै फिर्ता हुन्छ ।’

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close