मुख्य समाचारसमाचार

कांग्रेस नेता जोशीको निधनप्रति शोक प्रस्ताव पारित, तीन दिनसम्म पार्टीको झण्डा आधा झुकाउने

कांग्रेस नेता जोशीको निधनप्रति शोक प्रस्ताव पारित, तीन दिनसम्म पार्टीको झण्डा आधा झुकाउने

[mashshare]

काठमाण्डाै – नेपाली कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिको आज बसेको बैठकले नेता तथा पूर्वमन्त्री नवीन्द्रराज जोशीको निधनप्रति गहिरो दुःख व्यक्त गर्दै शोक प्रस्ताव पारित गरेको छन ।

नेपाली काग्रेस केन्द्रीय समितिले नेपालको लोकतान्त्रिक आन्दोलनमा अनवरत संघर्षरत नवीन्द्रराज जोशीको निधनले स्तब्ध मर्माहित भएको जनकारी दिएको छ । कांग्रेसले आज जारी विज्ञप्तीमार्फत नेपाली कांग्रेसले एक कुशल संगठक र सिङ्गो देशले एक क्षमतावान नेतृत्वलाई गुमाएको उल्लेख गर्दै जोशीको निधनबाट पार्टी र देशलाई अपूरणीय क्षति पुगेको उल्लेख गरिएको छ ।

स्वर्गीय नेता तथा पूर्वमन्त्री नवीन्द्रराज जोशीको सम्मानस्वरुप कांग्रेसले चैत १५, १६ र १७ गते सबै कार्यालयहरुमा पार्टीको झण्डा आधा झुकाउने पनि आज बसेको बैठकले निर्णय गरेको छ । १३ औं दिनसम्म केन्द्रीय कार्यालय र सबै जिल्ला कार्यालयहरुमा शोक पुस्तिका राख्ने र १३ औँ दिनमा केन्द्र र सबै जिल्लामा भौतिक दुरी कायम गर्दै शोक सभाको आयोजना गर्ने पनि कांग्रेसले जनाएको छ ।

मस्तिष्कघातको उपचार गराइरहेका कांग्रेस नेता नविन्द्रराज जोशीको हिजो राति ८ :२४ मा निधन भएका थियो

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close