मुख्य समाचारराजनितीसमाचार

संसद विघटनको सिफारिसपछि प्रचण्ड बालुवाटारमा,

संसद विघटनको सिफारिसपछि प्रचण्ड बालुवाटारमा,

[mashshare]

काठमाण्डौ – प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संसद विघटन गर्न सिफारिस गरेसँगै सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का कार्यकारी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड बालुवाटारमा पुग्नुभएको छ ।

आज बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले संसद विघटनको सिफारिस गर्नुभएको थियो । आज बस्ने भनिएको नेकपा स्थायी कमिटी बैठक पनि अन्योलमा परेको छ । घटनाले अर्कै मोड लिएकाले आजको लागि तयरी गरिएको बैठक अन्योलमा परेको पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सचिवालयले जानकारी दिएको छ ।
प्रधानमन्त्री ओलीले संवैधानिक परिषद्सम्बन्धी अध्यादेश फिर्ता गर्न सहमत भए पनि अहिलेसम्म अध्यादेश फिर्ता हुन सकिरहेको छैन । अध्यादेश फिर्ताका लागि अहिलेसम्म औपचारिक रुपमा कुनैपनि जानकारी प्राप्त नभएको राष्ट्रपतिको कार्यालयले जनाएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close