राजनितीसमाचार

ललितपुमार राजसंस्था पक्षमा मोटरसाइकल र्‍याली

ललितपुमार राजसंस्था पक्षमा मोटरसाइकल र्‍याली

[mashshare]

 रमिला योन्जन

राजसंस्था पक्षधरहरूले ललितपुमा विशाल मोटरसाइकल ¥याली निकालेका छन् । राजसंस्थाको पक्षमा नारा लगाउँदै निस्केको उक्त ¥यालीलाई राप्रपाका कार्यकर्ताहरुले नेतृत्व गरेका छन । ¥यालीमा सहभागीले राजा चाहियो, गणतन्त्र मुर्दावाद, राजसंस्था जिन्दावाद भन्दै नारालगाएको थिए ¥याली राप्रपा केन्द्रीय सदस्य निरञ्जन थापाले ¥यालीको नेतृत्व गर्नु भएको थियो ।

उक्त ¥याली सातदोबाटोस्थित एन्फा एकेडेमीबाट निस्केर कुपण्डोल, सानेपा, लगनखेल हुँदै जावालाखेल पुगेर टुंगिएको थियो । जुलुशमा सहभागीले जावलाखेलस्थित स्व.राजा वीरेन्द्रको शालिक परिक्रमा गरी पुरानो राष्ट्रिय गीत बजाएका थिए। मोटरसाइकलमा रहेकाहरूले राष्ट्रिय झन्डा सहित ¥यालीमा बहुसंख्यक युवा सहभागी भएका थिए । देशका विभिन्न ठाउँमा विगत केही समयदेखि राजसंस्थाको पक्षमा राप्रपका कार्यकर्ताहरुले आन्दोलन गरिरहेका छन् ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close