मुख्य समाचारसमाचार

आज भ्रष्टाचार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस,

आज भ्रष्टाचार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस ,

[mashshare]

काठमाण्डाै – आज भ्रष्टाचार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस मनाइँदैछ ।
संयुक्त राष्ट्रसङ्घको आह्वानमा हरेक डिसेम्बर ९ तारिखका दिन विश्वभर भ्रष्टाचार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस मनाइने गरिएको छ /राष्ट्रसङ्घको महासभाले भ्रष्टाचार विरुद्ध संयुक्त रूपमा लड्न संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय महासन्धि सन् २००३ समेत पारित गरेको थियो/ सन् २००५ देखि नेपालले पनि अनुमोदन गरिसकेको छ/

संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय महासन्धि अनुसार नेपालले सम्पत्ति शुद्धिकरण गठन गरेको छ/प्रतेक वर्ष भ्रष्टाचार विरुद्ध विभिन्न कार्यक्रम गर्दै आएका छन् / यति हुँदा हुँदै पनि भ्रष्टाचार न्यूनीकरण भने हुन सकेको छैन/ ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेशनलको केही समय अघि सार्वजनिक भएको प्रतिवेदनले नेपालमा भ्रष्टाचार झन् बढेको बिबरण देखाएको थियो/

ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेशनलको प्रतिवेदनले सरकारले नै भ्रष्टाचारलाई संरक्षण दिइरहेको समेत दाबी गरेको थियो /तर सरकारले भने यो प्रतिवेदन राजनीतिक पूर्वाग्रह राखेर बनाइएको भनेर अस्वीकार गरेको छ/

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close