समाचार

बलात्कार मुद्दामा पूर्पक्षका लागि थुनामा रहेका सिद्धबाबा कृष्णबहादुर गिरीअदालतबाट सफाइ

बलात्कार मुद्दामा पूर्पक्षका लागि थुनामा रहेका सिद्धबाबा कृष्णबहादुर गिरीअदालतबाट सफाइ

[mashshare]

काठमाडौँ /मंसिर २३मगलबार
आफ्नै अनुयायी महिलालाई बलात्कार गरेको आरोपमा पूर्पक्षका लागि थुनामा रहेका सिद्धबाबा भनिने विवादास्पद धर्मगुरु कृष्णबहादुर गिरीले अदालतबाट सफाइ पाएका छन्/

हिजो जिल्ला अदालत सुनसरीले बलात्कार मुद्दामा पुर्पक्षको लागि थुनामा रहेका कृष्णबहादुर गिरीको बलात्कारसम्बन्धी मुद्दामा जिल्ला अदालत सुनसरीमा एकतर्फी बहस भएको थियो । मुद्दाको पेसी सार्न दिएको निवेदनलाई बेबस्ता गर्दै जिल्ला अदालतले सफाइ दिएको हो/

कृष्णबहादुर गिरीको तर्फबाट वकिलहरुको मात्र एकतर्फी बहस भएपछी न्यायाधीश अर्जुनप्रसाद कोइरालाको इजलासले गिरीलाई सफाइ दिएका हुन् /जिल्ला अदालत सुनसरीका श्रेस्तेदार नगेन्द्रप्रसाद पोखरेलका अनुसार अभियोग दाबी नपुगेकाले धर्मगुरुको, कृष्णबहादुर कोइरालाको इजलासले गिरीले सफाइ पाउने ठहर गरेको हो/

मुद्दामा आज तोकिएको पेशी सार्न सरकारी वकिलको कार्यालयले अदालतमा निवेदन दिएको थियो /तर, सरकारी वकिल कार्यालययको निवेदन दर्ता नगरी अदालतले गिरीलाई सफाई दिएको हो / बलात्कार मुद्धामा थुनामा राख्ने कि नराख्ने भन्ने विषयमा सर्वाेच्चसम्म मुद्दा पुगेकोमा गत साता मात्र सर्बाेच्चले उनलाई थुनामै राखेर पुर्पपक्ष गर्न आदेश दिएको थियो । यसअघि मुद्दाको प्रारम्भिक सुनुवाईमा पनि सुनसरी जिल्ला अदालतले धर्मगुरु कृष्णबहादुर गिरीलाई धरौटीमा रिहा गरेकोमा उच्च अदालत विराटनगरले थुनामा पठाएको थियो /

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close