समाचार

झापामा ब्राउनसुगरसहित ४ जना पक्राउ

[mashshare]

मङ्सिर ८,सोमबार /  झापामा लागुऔसध ब्राउनसुगर सहित प्रहरीले ४ जनालाई पक्राउ गरेको छ।इलाका प्रहरी कार्यालय काँकरभिट्टाले मेचीनगर वडा न -७ स्थित सिदार्थ टोलबाट लागुऔषध ब्राउन सुगरसहित चारजनालाई पक्राउ गरेको हो।

मङ्सिर ७ (आइतबार) दिउँसो ४ बजेतिर सिदार्थ टोलमा डेरा गरी बस्ने सीताराम आङदेम्बे र उनकी श्रीमती मनिता आङदेम्बेले धरान ५ बस्ने २४ वर्षीय कल्याण राई र वडा न-१६ का २४ वर्षिय रिजन लकान्द्रीलाई लागुऔषध ब्राउन सुगर बेच्दै गर्दा प्रहरीले पक्राउ गरेको हो।आङदेम्बेको साथबाट १३ ग्राम ब्राउन सुगर, १ लाख ३३ हजार नगद र मोबाइल ३ थान तथा खरिद गर्ने राई र लकान्द्रीबाट १५ ग्राम ब्राउन सुगर बरामद गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

ब्राउन सुगर बिक्री गर्दै गरेको भन्ने विशेष सूचनाको आधारमा इलाका प्रहरी कार्यालय काँकरभिट्टा र लागुऔषध नियन्त्रण व्यूरो काँकडभिट्टाबाट गएको प्रहरी टोलीले घर अगाडीबाट को ३५ प ७०१६ नम्बरको मोटरसाईकल चढी भाग्न लागेको शंकास्पद अवस्थामा पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको छ।चारैजनालाई नियन्त्रणमा लिई आवश्यक अनुसन्धान तथा कानूनी कारबाहीको लागि इलाका प्रहरी कार्यालय काँकडभिट्टामा राखिएको छ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close