समाचारस्वास्थ्य

पछिल्लो २४ घण्टामा थपिए २७५३ जना संक्रमित ,२२०६ जना संक्रमण मुक्त

[mashshare]

नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप २ हजार ७५३ जनामा कोरोना(कोभिड-१९) संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ ,यो सँगै अहिलेसम्म नेपालमा संक्रमित हुनेको कुल संख्या १ लाख ९१ हजार ६३६ पुगेको छ।

त्यस्तै, पछिल्लो २४ घण्टामा २ हजार २०६ जना संक्रमण मुक्त भएका छन् । निको हुनेको संख्या एक लाख ५५ हजार ११४ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ। देशभर पछिल्लो २४ घण्टामा थप १७ जना मृतकमा कोरोना पुष्टि भएको छ यो संगै हालसम्म मृत्यु हुनेको संख्या १ हजार ८७ पुगेको छ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close