समाचार

सुर्यविनायकमा ब्यारेक भित्र सैनिक जवान मृत अबस्थामा फेला

[mashshare]

भक्तपुर सूर्यविनायकस्थित वीरदल गणमा एक सैनिक जवान मृत अवस्थामा फेला परेका छन् ।महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरका अनुसार २३ वर्षीय सैनिक जवान अनुज केसी मृत भेटिएका हुन् । दक्षिणकाली नगरपालिका–६ घर भएका केसीको शव झुन्डिएको अवस्थामा बुधबार फेला परेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । आज बिहान डियुटीको समयमा नआएपछि खोजी गर्दा ब्यारेकको कम्पाउण्डभित्र रहेको बाथरुममा झुन्डिएको अवस्थामा फेला परेको हुन्।

बुधबार बिहान १:५५ बजे परिवारका सदस्यलाई आफ्नो मोबाइलबाट सन्देश पठाएको प्रहरी अनुसन्धानबाट खुलेको छ ।मृतकको शव चाँगुनारायण नगरपालिका दुवाकोटमा रहेको काठमाडौँ मेडिकल कलेजको अस्पतालमा मोस्ट्मार्टम गरिएको छ ।यसबारे थप अनुसन्धान जारी रहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ।

पारिवारका सदस्य आएर उनको शव बुझेको समेत प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close