राजनितीसमाचार

नेकपाको सचिवालय बैठक भोलि मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन लगायतका विषयमा छलफल हुने

नेकपाको सचिवालय बैठक भोलि मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन लगायतका विषयमा छलफल हुने

[mashshare]

सत्तारुढ दल नेकपाका अध्यक्षद्वय केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल बीच भेट भएको छ ।

अध्यक्ष प्रचण्ड अर्का पार्टी अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री ओलीलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका थिए । दुई अध्यक्ष बीच भएको भेटपछि नेकपाले सचिवालय बैठक बोलाइएको छ ।आइतबार स्थगित भएको सचिवालय बैठक भोलि दिउँसो ४ बजे बोलाइएको हो ।पूर्वअर्थमन्त्री युवराज खतिवडालाई अमेरिकाको राजदूत नियुक्त गरिएपछि नेकपामा असन्तुष्टि देखिएको छ ।

सोमबारको बैठकमा एकता प्रक्रियाका बाँकी काम, मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठनलगायतका विषयमा छलफल हुने भएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close