मौसमसमाचार

दाउन्नेमा पहिरो खसेपछि बुटवल–नारायणगढ राजमार्ग अवरुद्ध

दाउन्नेमा पहिरो खसेपछि बुटवल–नारायणगढ राजमार्ग अवरुद्ध

[mashshare]

पूर्वी नवलपरासीको दाउन्नेमा पहिरो खसेपछि बुटवल–नारायणगढ राजमार्ग अवरुद्ध भएको छ ।अविरल वर्षाका कारण दाउन्नेमा पहिरो गएपछि राजमार्ग अवरुद्ध भएको हो । १६ किलोमिटर सडक पर्ने दाउन्ने सडक पहाडी क्षेत्रमा पर्छ, सो क्षेत्रमा सानाठुला गरी ६ ठाउँमा पहिरो गएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय पूर्वी नवलपरासीका बताएको छ ।

सडकमा पहिरो खसेपछि सवारी साधनहरू बिहीबार बिहानैदेखि राजमार्गमा रोकिएका छन् । दाउन्ने क्षेत्रको भूगोल अत्यन्त कमजोर रहेका कारण त्यहाँ हरेक वर्षातमा पहिरो खस्ने गर्दछ ।

Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close