मुख्य समाचारराजनितीसमाचार

नेकपा को सचिवालय बैठकमा मन्त्रिमण्डल पुर्नगठन गर्ने विषयमा छलफल

नेकपा को सचिवालय बैठकमा मन्त्रिमण्डल पुर्नगठन गर्ने विषयमा छलफल

[mashshare]

सत्तारुढ दल नेकपा को सचिवालय बैठकले मन्त्रिमण्डल पुर्नगठन गर्ने विषयमा छलफल भएको छ ।आइतबार पार्टी कार्यालय पेरिसडाँडामा बसेको सचिवालय बैठकले मन्त्रिमण्डल पुनर्गठन गर्ने विषयमा छलफल भएकाे हो । स्थायी कमिटी बैठकको निर्णयअनुसार मन्त्रिमण्डल पुनर्गठनका सन्दर्भमा सचिवालयमा छलफल भएको पार्टी प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठले बताएका छन्।

पुन;गठनको मापदण्डका विषयमा नीतिगत सुझाव दिइएको पनि प्रबक्ता ले बताएका छन। मन्त्रिमण्डलमा कसलाई पठाउने भन्ने विषयमा छलफल नभए पनि आवश्यक पर्ने मापदण्डका विषयमा छलफल भएको प्रवक्ता श्रेष्ठले बताए । कसलाई पठाउने भन्ने विषयमा आवश्यकताअनुसार प्रधानमन्त्रीसँग छलफल गर्ने निष्कर्षमा सचिवालय पुगेको र संवैधानिक आयोगमा हुने राजनीतिक नियुक्तिका विषयमा पनि सरकारलाई निर्णय गर्न सहज हुने गरी बैठकमा छलफल भएको तर याे विषयमा निर्णय भने नभएको उनले जानकारी दिएका छन् ।

Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close