मुख्य समाचार

विश्वभर कोरोना संक्रमितको संख्या ३ करोड ३ लाख नाघ्यो

[mashshare]

एजेन्सी । विश्वभरी (कोभिड-१९) कोरोना भाइरस सङ्क्रमितको संख्या ३ करोड ३ लाख नाघेकोे संयुक्तराज्य अमेरिकास्थित जोन्स हप्किन्स विश्वविद्यालयले बताएको छ । चीनको वुहानमा गतवर्ष पहिलो पटक देखिएको कोरोना भाइरसबाट हालसम्म मृत्यु हुनेहरूको संख्या नौ लाख ५० हजार नाघेको पनि सो विश्वविद्यालयले जनाएको छ । विश्वमा कोरोना भाइरस सङ्क्रमित मद्य २ करोड २० लाख ४६ हजार ४८८ व्यक्ति कोरोना मुक्त भएका छन् ।

कोरोनाभाइरसबाट विश्वमै सबैभन्दा धेरै सङ्क्रमण र मृत्यु अमेरिकामा भएको छ । हालसम्म अमेरिकामा ६८, ७४,५९६ भन्दा बढी सङ्क्रमित भएका छन् भने २ लाख २ हजार २१३ जनाको मृत्यु भएको उक्त विश्वविद्यालयले जनाएको छ । दोस्रो धेरै सङ्क्रमित भारतका छन् भने तेस्रो बढी सङ्क्रमित रहेको देश ब्राजिल हो ।

Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close