मनोरन्जन

बिक्रम आचार्य सुस्म सिहको रातो साडी तिज गित सार्वजनिक [भिडियो सहित हेर्नुहोस]

[mashshare]

काठमाडौं – रामचन्द्र काफ्ले जुनु रिजाल स्वरमा सजिएको तिज गीत रातो साडी म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । दर्जनौ लोकप्रिय गीतहरुमा आफ्नो सुमधुर स्वरले करडौ दर्शक श्रोताको मन जित्न सफल बरिष्ट गायक रामचन्द्र काफ्ले र गायिका जुनु रिजाल आफैमा स्थापित गायक गायिका हुन।

हिन्दु नारीहरुको महान चाड तीजको अवसर पारेर सार्वजनिक गरिएको रातो साडी गीतको भिडियोमा सर्जक तथा गायक बिक्रम आचार्य एल्लो टाइगर [सुस्म सिह] अभिनय गर्नु भएको छ संचारकर्मी तथा निर्देशक प्रेम शर्मा पौडेलले निर्देशन गरेको म्युजिक भिडियोमा गीतकार प्रविन थपलियाको शब्द, संगीत र एरेन्ज पुरुषोत्तम न्यौपानेको रहेको छ ।

व्यवस्थापन बलराम कार्की र नबराज मैनालीले गरेको थियो भने । भिडियोमा केशब राज अधिकारीले छायांकन तथा प्रेम शर्मा पौडेलको नै सम्पादन रहेको छ उक्त गीतमा च्छोरोल्पा टिभीको प्रबन्ध निर्देशक जानकी बज्राचार्यले सम्पूर्ण नारी हरुलाई सुभकामना समेत दिनुभएको थियो । भिडियो हेर्नुहोस .

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close