मनोरन्जन

सुमित्रा गौतमको तिजगीत ‘सम्झायो माइतीघर (भिडियो सहित)हेर्नुहोस

[mashshare]

काठमाडौं । सुमित्रा गौतमको स्वर रहेको तिजगीत सम्झायो माइतीघर सार्वजनिक भएको छ । दुर्योधन बस्नेतको शब्दरचना, सुरेश शाहीको संगित तथा संगित संयोजन रहेको उक्त गीत वर्ल्डकभर मिडियामार्फत सार्वजनिक गरिएको हो । वर्ल्डकभर मिडियाको पोष्ट प्रोडक्शनमा निर्मित यस भिडियोमा एलिना रायमाझी, सुरवीर पण्डित, विद्या कार्की, सम्झना भण्डारी लगायतका कलाकारहरुको आकर्षक नृत्य रहेको छ ।

गीत समीर थोकरको कोरियोग्राफी, ललित केसीको निर्देशन तथा वीरेन्द्र भाट ‘विपिन’ र रामसिंह भाटको सिनेम्याटोग्राफीमा भिडियो निर्माण भएको हो । जसमा वीरेन्द्र भाट ‘विपिन’ ले सम्पादन एवं कलर करेक्शन गरेका छन् । भिडियोमा लोकेश भाटको सह सम्पादन रहेको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close