समाचार

मनसुन शुरुभएयता बाढीपहिरोले १०१ को मृत्यु, ५१ वेपत्ता

[mashshare]

काठमाडौं- देशमा बाढीपहिरोले मनसुन शुरुभएयताको एक महिनाभित्र एक सय एक जनाको मृत्यु भएको छ । गृह मन्त्रालय अन्तर्गतको राष्ट्रिय विपद् जोखिम न्यूनीकरण तथा व्यवस्थापन प्राधिकरणले आज पत्रकार सम्मेलन गरी ३१ जेठ देखि २ साउन सम्ममा कुल एक सय एकको मृत्यु हुनाको साथै ५१ जना वेपत्ता भएको जानकारी दिएको हो ।

बाढीपहिरोबाट ४९ जना घाइते भएका छन् । एक सय ३६ घरमा पूर्ण क्षति पुगेको छ । साउनको दुई दिनमै ४ जनाको पहिरोमा परी मृत्यु भएको तथ्यांक छ । बाढीपहिरोबाट सबैभन्दा बढी क्षति म्याग्दीमा पुगेको छ । त्यहाँ २८ जनाको मृत्यु हुनाको साथै ४ जना वेपत्ता भएका छन् । ३६ घरमा क्षति पुगेको छ ।यसैगरी, जाजरकोट, तनहुँमा पहिरोले ११ ११ जनाको मृत्यु भएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close