समाचार

मध्यरातमा डाक्टर कुटने डिएसपी कार्बाहीमा:एसएसपी किरण वज्राचार्यको नेतृत्वमा ३ सदस्यीय छानबिन समिति गठन ।

[mashshare]

बैशाख ४ –काठमाण्डौं । डयूटी सकेर मध्यरातमा घर फर्कदै गर्दा डाक्टर कुट्ने महाराजगञ्जका डिएसपी उमेश लम्सालको पद खोसिएको छ । परिचय पत्र देखाउदा पनि आफ्नो मर्यादालाई भुलेर एसपी उमेशले डाक्टर कुटेको समाचार आए पछि उनी कारबाहीमा परेका हुन् । महाराजगञ्जको वृत बटा उनी अनुसन्धानका लागि अहिले रानीपोखरी तानिएको छ ।

महानगरीय प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीका प्रमुख डीआईजी विश्वराज पोखरेलले उनी माथि थप कारबाहीको तयारी गरिएको समेत जानकारी दिनुभयो ।

बुधबार ड्युटी सकेर फर्कंदै गर्दा त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगन्ज र कान्ति बाल अस्पतालका डाक्टरमाथि प्रहरीले कुटपिट गरेको थियो । प्रहरीले उक्त घटनाको छानविन गर्न महानगरीय प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीले एसएसपी किरण वज्राचार्यको नेतृत्वमा ३ सदस्यीय छानबिन समिति गठन गरेको छ ।

छानबिन समितिमा अपराध महाशाखाका एसपी मुकेश सिंह, र काठमाडौंका परिसर डीएसपी होबिन्द्र बोगटी सदस्य छन् । लम्साललाई आवश्यक कार्बाहीको लागि महानगरीय प्रहरी कार्यलय रानीपोखरीले प्रेस विज्ञाप्ती जारी गरेको छ । अस्पताल प्रशासनले पनि लम्सालको आवश्यक कार्बाहीको माग गर्दै एक विज्ञप्ती जारी गरेको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close