समाचार

मेचीनगर प्यारीभिट्टाका युवा,खेलाडी, मिलेर बिपन्न घर परिवारलाई राहत वितरण

[mashshare]

कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्न जारी ‘लकडाउन’का कारण दैनिकजीवन ठप्प परिरहेको अवस्थामा आफ्नो वडाभित्र बसोबास गर्ने श्रमिक, मजदुर एवम् विपन्न वर्गका लागि मेचीनगर वडा न. ७ प्यरीभिट्टा का सक्रिय युवाहरु मिलेर १६ घर परिवारलाई राहत स्वरुप चामल , दाल , नुन , तेल बितरण गरिएको छ् ।

७ वडाका अति बिपन्न परिवार छनौट गरि राहत बितरण गरिएको सामाजिक अभियानता समाजसेवी राजु सिबकोटी छोरोल्पा अनलाइन खबरलाइ जानकारी दिनुभयो। सिबकोटी रास्ट्रीय कराते खेलको कोच अनि रेफ्री समेत हुन । राहत प्याकेजमा १६० किलो चामल, १६ किलो दाल, १६ किलो चिनी, १६प्याकेट नुन, १६ लिटर तेल, २/२ वटा साबुन र अत्यावश्यक समाग्री बितरण गरिएको छ राहत वितरणको लागि नगद सहयोग सन्त बा. तामाङ र अमित सर्माले गर्नु भएको हो।

यस मेचीनगरको प्यारीभिट्टाका युवा खेलाडी साथी मिलेर बिपन्न घर परिवारलाई बितरण गरियको छ । सक्रिय युवाहरु मुक्ति काफ्ले , नारायण काफ्ले , कुमार सुब्बा , राजन तामाङ, सुवास बिस्ट , बिबेक मैनाली आशिष् गिरि लगायत को उपस्थितिमा राहत बितरण गरिएको थियो।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close