मनोरन्जन

अनिल राइको निर्देशन दोलखा पर्यटन प्रबर्द्धनको लागी तयार भएको गित “सयौ थुम्का शैलुङ डाडैमा” गीतको सुटिङ सम्पन्न (फोटा)

[mashshare]
काठमाडौं,पौष २१ – चर्चित गायक गायिका रामचन्द्र काफ्ले र मेलिन राई स्वरमा रहेको”सयौ थुम्का सैलुङे डाडैमा “बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सुटिङ शैलुङ, भैसे डाडा, जिरी, कालिन्चोक, चरिकोट , खरी ढुँगा गरि दोलखाको विभिन्न अत्यन्तै सुन्दर ठाँउमा सम्पन्न भएको छ । प्रबिन थपलिया को शब्द तथा पुरुषतम न्यौपाने संगीत रहेको उक्त गीतको भिडियोलाई निर्देशक तथा कोरियोग्रफर अनिल राइले निर्देशन गरेका छन् ।
गौरीशंकर च्छोरोल्पा मिडिया प्रा लीको पर्दामा निर्माण गरेको म्युजिक भिडियोलाई राम के• सी ले छायांकन गरेका  छन् । सुटिंग सेटमा आर्टिस मेकअप कस्मिता श्रेष्ठले गरेका छिन । यो म्युजिक भिडियोमा सुस्मा सिंह र रन्जना थपलियाको अभिनय हेर्न सकिन्छ । बाल कलाकार रन्जना थपलिया 1 दर्जन महोत्सव लगायत विभिन्न संकृतिक कार्यक्रममा भाग लिए सकेको छिन भने सुस्मा सिंह नेपालि सांगीतिक क्षेत्रका एक हस्ती हुन् ।
सुस्मा सिंह बिभिन्न विधाका गितमा अभिनय गरिसकेका छन् । दर्जनौ गीतमा अभिनय गरिसकेका सुस्माले यो गीतमा फरक शैलीले प्रस्तुत भएका छन् भने यो म्युजिक भिडियोमा बाल कलाकार मोडल रन्जन थपलिया डेव्यु गरेकी छन् । बल कलाकार नव मोडल रन्जना पहिलो पटक अभिनय गर्दै छन् । राम्रो प्रतिभा भएकी मोडल रन्जना थपलियाले राम्रो मेहनत गरेकी छन् भने अब आम दर्शक स्रोताले कतिको माया एबम रुचाउछन् त्यो भने हेर्न बाकि नै छ। आशा छ यो गीत पनि चर्चाको शिखरमा चढने छ । यो म्युजिक भिडियो गौरीशंकर च्छोरोल्पा प्रा लीको च्छोरोल्पा अन्लाईन टी •भी अफिसियल युटुब च्यानलबाट सार्वजनिक हुनेछ । (फोटो)
Tags

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close