मुख्य समाचारराजनितीसमाचार

भक्तपुरमा चार मध्ये तीन पालिकामा हाम्रो जित सुनिस्चित : गोविन्द प्रसाद दुलाल केन्द्रीय सदस्य नेकपा एमाले

भक्तपुरमा चार मध्ये तीन पालिकामा हाम्रो जित सुनिस्चित : गोविन्द प्रसाद दुलाल केन्द्रीय सदस्य नेकपा एमाले

[mashshare]

२४ वैशाख, काठमाडौं।भक्तपुरका चारमध्ये तीनवटा नगरपालिका सूर्यविनायक, मध्यपुर थिमि र चाँगुनारायणमा एमालेको जित सुनिश्चित रहेको कुरा एमालेका केन्द्रिय सदस्य तथा भक्तपुरका सह इन्चार्ज गोविन्दप्रसाद दुलालले बताएका छन् ।

सुर्यविनायक नगरपालिका वाड नं १ को घरदैलो कार्यक्रम छायांकन गर्न पुगेका कान्तिपुर टेलिभिजनका संवाददाता हरुसँग कुरा गर्दै दुलालले यसअघि पनि एमालेले जितेका तीन वटै नगरपालिकामा थप वडा हरु समेत एमालेले जित्ने दावी गरे ।

उनले भने “गठबन्धनसँग कुनै नीतिगत विचार विकासको योजना र कुशल नेतृत्व छैन, हामीहरूसँग भएका उमेद्वारहरु मदनसुन्दर क्षेष्ठ,उत्तरा नेपाल, वासुदेव थापा, सुमित्रा भट्टराई, बिना वास्तोला, रमेश बुढाथोकि लोकप्रिय छन् । ´´ मतदानको मिति नजिकिँदै गर्दा भक्तपुरमा राजनीतिक सहकर्मी ह्वात्तै बढेको छ।पार्टीहरुले घरदैलो कार्यक्रम बढाएका छन् ।

नगरसभा वडा सभाहरू धमाधम भइरहेका छन् । भक्तपुर भूगोलको हिसाबले सानो जिल्ला भए पनि कला संस्कृति र सभ्यताका हिसाबले धनी र पर्यटकीय हिसाबले चर्चित जिल्ला हो ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close