मुख्य समाचारराजनितीसमाचार

अन्तर्मनको आवाज सुनेर भोट हालौ : डा. शेखर कोइराला

दोस्रो चरणमा हुने मतदानको सामना गर्ने

[mashshare]

काठमाण्डौ – कांग्रेस सभापतिका उम्मेदवार शेखर कोइरालालेपहिलो चरणको चुनावपछि बसेको कोइराला समूहका नेताहरूको बैठकले दोस्रो चरणमा हुने मतदानको सामना गर्ने निर्णय गरेको छन् । सभापतिका अर्का उम्मेदवार शेरबहादुर देउवालाई संस्थापन इतर समूहका नेताहरूले समर्थन गर्ने बताए पनि कोइराला समूह भने छलफलमा बसेको थियो ।

संस्थापन इतर समूहले नै सहयोग नगरेपछि कोइराला अफ्ठ्यारोमा पर्नुभएको छ । उहाँले अन्तर्मनको आवाज सुनेर भोट हाल्न आह्वान समेत गर्नुभएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close