मुख्य समाचारराजनितीविज्ञानसमाचार

चिनिया सञ्चार प्रतिवेदन

नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेलसँग आइडीसीपीसीका उप मन्त्री चेन चाओले भीडियो वार्ता

[mashshare]

मंसिर, २७ काठमाडौं । नेकपा एमाले का महासचिव शंकर पोखरेलसँग आइडीसीपीसीका उप मन्त्री चेन चाओले डिसेम्बर १३ मा भीडियो वार्ता गर्नुभएको छ । चेनचाओले पोखरेलको पदभार ग्रहणमा बधाई दिनुहुदै दुई पार्टी बीचका अन्तर सम्बन्धित विचारहरुलाई अझ बढी बलियो बनाउदै लैजाने बताएका छन्।

मंसिर २८ गते मंगलबार संसदमा एमसीसी र अन्य प्रस्ताव मा पुर्नविचार गर्न बैठक आयोजन हुदै गर्दा यस्तो संवेदनशील समयमा चीनले ठुलो पार्टी नेपाली कांग्रेससँग पनि सम्वाद गर्दै छ, यस मा नेपाल र चीन को सम्बन्ध बलियो बनाउन र चीन र नेपाली काँग्रेस बीच को सम्बन्ध प्रगाढ बनाउन सीपीसीले नेपाली राजनीतिका पार्टीहरु संग सम्पर्क विकास गरिरहेको छ ।

नोभेम्बर ५ का दिन, नेकपा (एकिकृत समाजबादी का अध्यक्ष सँग चेन चाओसँग दुई पार्टी बीचमा नया अध्यक्षको स्वागत गर्नु हुदै भीडियो वार्ता गर्नुभएको थियो । नोभेम्बर २२ मा दक्षिण एसियाली वाम पार्टी र सरकार वीचको अनुभव सेमीनार तथा छैटौ प्लेनरी सेसन एवम् सीपीसी केन्द्रीय समितिको नीतिगत विषयको विचार आदान प्रदान गरि सम्पन्न भएको थियो ।

त्यस बैठकमा नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल कमल दाहाल प्रचण्ड उपस्थित भएर आफ्नो विचार समेत राख्नु भएको थियो भने सीपीसी ले हासिल गरेको उच्चस्तरको सफलताले नेपाली सबै राजनीतिक पार्टीहरुकालागि सुखद र नेपाल चीनवीचको विकास सम्बन्ध मा गहिरो सम्बन् रहने ।

 

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close