मुख्य समाचारसमाचार

दोलखाको शैलुङमा झुण्डिएको अवस्थामा पुरुषको शव फेला

दोलखाको शैलुङमा झुण्डिएको अवस्थामा पुरुषको शव फेला

[mashshare]

शिब बहादुर बुढाथोकी ।
दोलखा

  २२ जेठ २०७८ ,शनिवार शैलुङ गाउँपालिका–८ भैसेमा रामकृष्ण कार्की झुन्डिएको अवस्थामा फेला परेको छन् ।

घाँस काट्न भनेर अघिलो दिन बेलुका घरबाट निक्लिएको घरमा नाएपछि खोजिकार्य गर्दा घरमुनिको रुखमा झुण्डिएकी अवस्था फेला परेका हुन् । कार्की घरबाट निस्किएको तर विहान अबेरसम्म घरमा नआएपछि परिवारका सदस्यले उनलाई झुन्डिएको अवस्थामा देखेका थिए ।

झुन्डिएको अवस्थामा शव देखेपछि परिवारले बिहान करिब ११ बजे प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । प्रहरीले मुचुल्का उठाई शवलाई यतिबेला पोष्ट मार्टमको लागि चरिकोट अस्पताल पुर्याएको छ ।कार्कीले  आत्महत्याको गलत बाटो रोजेको हुन सक्ने आशंका भइरहेको स्रोतले बताएको छ। घटनाबारे थप अनुसन्धान गर्न बाँकी रहेको प्रहरीले बताएको छ।

 

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close