मुख्य समाचारसमाचारस्वास्थ्य

काेराेना संक्रमणबाट १०६ जनाकाे मृत्यु, ७,२२६ जना संक्रमणमुक्त

काेराेना संक्रमणबाट १०६ जनाकाे मृत्यु, ७,२२६ जना संक्रमणमुक्त

[mashshare]

काठमाडाैं ।  पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमणबाट १०६ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । भाइरस संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या ७,२२६ पुगेको छ ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ६,९३९ जना नयाँ संक्रमित भेटिँदा ७,२२६ जना संक्रमणमुक्त भएका हुन् । २० हजार ४१४ पीसीआर परीक्षणमा ६,७३१ र ५७८ एन्टिजेन परीक्षणमा २०८ जना गरी पछिल्लो २४ घण्टामा ६,९३९ नयाँ संक्रमित भेटिएका हुन्।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close