मुख्य समाचारसमाचार

कोरोना संक्रमणबाट डीएसपी राजकुमार केसीको निधन

कोरोना संक्रमणबाट डीएसपी राजकुमार केसीको निधन

[mashshare]

काठमाडौं, ६ जेठ । कोरोना भाइरस संक्रमणबाट महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंमा कार्यरत डीएसपी राजकुमार केसीको निधन भएको छ । बिहीबार बिहान नेपाल प्रहरी अस्पतालमा महाराजगंजमा उपचारको क्रममा उनको निधन भएको नेपाल प्रहरी प्रधान कार्यालय स्रोतले मार्फत जानकारी दिएको छ ।

डीएसपी राजकुमार केसी कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका मूलपानी स्थायी घर भएका व्यक्ति हुन् हुन्छ । दुई हप्ता अगाडि उनलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि उनलाई प्रहरी अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।उनको बिहीबार बिहान निधन भएको छ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close