मुख्य समाचारसमाचार

सप्तकाेशी नगरपालिकाकाे उपमेयर कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु

सप्तकाेशी नगरपालिकाकाे उपमेयर कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु

[mashshare]

 सप्तरी ४ जेठ,  – सप्तरीकाे सप्तकाेशी नगरपालिकाकी उपमेयरकाे काेराेना सङ्क्रमणबाट मृत्यु भएकाे छ । विराट मेडिकल कलेज विराटनगरमा उपचारत उपमेयर आशा चाैधरीकाे आज विहान ४ बजे मृत्यु भएकाे हाे । उहाँलाइ एक साताअघि देखि अस्पताल भर्ना गरिएकाे थियाे ।
सप्तकाेशी नगरपालिकामा हालसम्म तीन जनाकाे मृत्यु भएकाे छ ।

दुई साताअघि ज्वरो, रुघाखोकी तथा श्वासप्रश्वासमा समस्या देखिएपछि उनलाई स्थानीय स्वास्थ्यचौकीमा भर्ना गरिएको थियो। स्थानीय अस्पतालमा उपचार सम्भव नभएपछि १० दिनअघि विराटनगर अस्पताल भर्ना गरी उनको आइसीयूमा उपचार भइरहेको थियो । उपचारका क्रममा पनि स्वास्थ्यमा सुधार नआएपछि उनलाई भेन्टिलेटरमा सारिएको थियो। उपमेयर आशा चाैधरीकाे आज विहान ४ बजे उपचारकै क्रममा मृत्यु भएकाे छ।
मृतक चौधरीका पति र सात वर्षीय एक छोरा छन्।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close