मुख्य समाचारसमाचार

निषेधाज्ञा आजदेखि ६ जिल्लामा थप :उल्लंघन गर्नेलाई सङ्क्रामक रोग ऐन २०२० अनुसार कारबाही गरिने

निषेधाज्ञा आजदेखि ६ जिल्लामा थप :उल्लंघन गर्नेलाई सङ्क्रामक रोग ऐन २०२० अनुसार कारबाही गरिने

[mashshare]

काठमाण्डौ – आजदेखि थप ६ जिल्लामा निषेधाज्ञा सुरु गरिएको छ । बाजुरामा जिल्लामा बिहान ५ बजेदेखि र रोल्पामा बिहान ६ बजेदेखि निषेज्ञाज्ञा सुरु भएको हो ।

महोत्तरीमा आज बेलुकी ६ बजेदेखि निषेधाज्ञा लागू गरिने भएको छ । म्याग्दी, मुगु र तनहुँमा आज राति १२ बजेदेखि निषेधाज्ञा सुरु हुने गृह मन्त्रालयले जननकारी दिएको छ । ६ जिल्ला थपिएसँगै निषेधाज्ञा लागू भएका जिल्लाको संख्या ४८ पुगेको छ ।

गृह मन्त्रालयका जानकारी दिए अनुसार सिराहा,बारा र बाग्लुङमा भोलि बिहानदेखि निषेधाज्ञा लागू हुनेछ । निषेधाज्ञा लागु गर्दासमेत कोरोना भाइरसको सङक्रमण कम नभएका जिल्लामा थप कडाइ गरिएको समेत बताएको । कैलालीमा भने ३० गते राति १२ बजेसम्मका लागि निषेधाज्ञा थापा गरिएको छ ।

उता सुर्खेत, कास्की र पर्सामा ३१ गते राति १२ बजेसम्म निषेधाज्ञा थपिएको छ । बाँकेमा २७ गते राति १२ बजेसम्म निषेधाज्ञा छ । देशभर नै कोरोना भाइरसको सङक्रमण तिब्रा रुपमा बढ्दै गैरहेकोले निषेधाज्ञा अझै बढ्न सक्ने गृह मन्त्रालयले जनाएको छ । गृह मन्त्रालयले जरुरी काम नपरी बाहिर ननिस्कन सर्वसधारणालाइ
आग्रह समेत गरेको छ । अनावश्यक बाहिर निस्कने र निषेधाज्ञा उल्लंघन गर्नेलाई सङ्क्रामक रोग ऐन २०२० अनुसार कारबाही गरिने मन्त्रालयले चेतावनी समेत दिएको छ ।

News

We mainly focus on quality code and elegant design with incredible support. Our WordPress themes and plugins empower you to create an elegant, professional and easy to maintain website in no time at all.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close